Göreme Otelleri

            Tarih doğa ve kültür gezilerinin önemli merkezleri arasında sayılan Göreme gezisindeki konaklama seçenekleri bölgenin hatta bağlı olduğu kent Nevşehir’in konaklama seçeneklerinden daha fazladır. Göreme otelleri içinde prestijli gezi ve konaklama platformlarında en iyi ziyaretçi yorumlarını alan bir kaç otele aşağıda yer veriyoruz. Bu oteller içinde yer alan bazıları en yüksek oy alarak fiyat ve kalite standartlarında iyi sıralarda olan otellerdir. Bazıları hem bu kriteri taşırken hem de gerçek bir gezgin için tavsiye edilebilecelk yerlerden oluşmaktadır. Göreme otelleri listesine kısaca göz attığımızda aşağıda yer alan oteller en başta yer almaktadır.

Aydınlı Cave Hotel: Kuşkusuz Göreme’nin en iyi otelleri arasında üst sıralarda bu otel yer almaktadır. Dağın yamacına kurulmuş heybetli görünümü, tüm yerleşim yerlerine ltepeden bakmaya olanak tanır. İçine oyulduğu kaya ve taşlar otele harika bir görünüm sunarken aynı zamanda dopal ve sağlıklı bir yaşam alanını oluşturmaktadır. Merdiven, teras ve odaları ayrı bir keyif kaynağıdır. Servis ve hizmeti gayet iyi durumdayken oda fiyatları Göreme otelleri ortalamasının biraz üstündedir.

Goreme Inn Hotel: Akşam saatlerinde buraya ulaşmışsanız otelin muhteşem ışıklandırması gözünüzden kaçmaz. Doğa ve kültür mekanları içinde en özel ve güzel bir konaklama merkezine geldiğinizi fark edecek, özel ve güzel anılarınızı burada doyasıya yaşayacaksınız. Göreme otelleri arasında tercih edilme konusunda bu otel de bir hayli üst sıralardadır. Kullanıcı yorumları ve gezgin notları hep bu otele övgüler yağdırmaktadır.

Kelebek Special Cave Hotel: peri bacalarının arasına kurulmuş doğal merdivenihyle hatırlanacak harika bir oteldir. Göreme otelleri içinde en yüksek puana sahip oteller arasında bu otel de yer almaktadır. Güzel bir tatil için bu otel de terich edilebilir.

 

 

Bir yorum yaz

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 
  • Facebook’ ta Beğen

Logo
kapadokyaoteller.com © 2013