Kapadokya Butik Otelleri

Kapadokya bölgesinin turistik potansiyeli tartışılmaz. Durum böyle olunca bölgede onlarca farklı konaklama seçeneği turistlerin hizmetine girmiştir. Butik otellere merakı olanlar için Kapadokya otelleri içinde çeşitli seçenekler mevcuttur. Bunların başlıcaları şu şekilde sıralanabilir:

Museum Hotel: Kapadokya otelleri içinde bulunabilecek en iyi otellerden birisidir. Ahşap, bölgenin doğal ve şifalı taşları, ve binlerce yıllık kültür bileşimi bu otelde kendini gösterir. Aktivite yönündemn zengin, yemelk ve servisleri gayet tatmin edicidir. Peribacalarının ihtişamlı ve ilginç taşlarından oyulmuş odalarda, Türk işi kilim ve diğer dekoratif sanatlarla süslenmiş mekanlarda yapılacak estetik yönünden gelişmiş bir tatil için burası tercih edilebilir.

Sacred House: Sadece rezervasyonla misafir kabul eden bu otelde sanat ve konukseverlik en görkemli özellikleriyle karşınıza çıkıyor. Bölgeye giderek burada kalma şansı yakalayanlar için bu otel Kapadokya otelleri içinde en güzel otel sayılıyor. Sadece küçük bir müşteri kitlesine hitap etmek üzere kurgulanmış butik otelde servis ve hizmet her misafiri memnun edecek düzeyde. Buraya yapılan ziyaretlerde en fazla şaşırtan şeyler kuşkusuz otelin muazzam güzelliği, geniş ve ferah odalarıyla mükemmel tasarımı oluyor.

4Oda: Bu otel sıcak bir tatil isteyenlerin en başta tercih etmesi gereken mükemmel bir tatil mekanıdır. Adından da anlaşılacağı üzere zamanında gayet mütevazi bir zenginin küçük evi olarak hizmet vermektedir. Günümüzde dünyanın dört bir yanından seçkin müşterilerini ağırlayan bu mekan her gezgine unutamayacağı anlar yaşatacaktır. Kapadokya otelleri arasından birisi tercih edilecekse burası harika bir tercih olacaktır.

 

 

Bir yorum yaz

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 
  • Facebook’ ta Beğen

Logo
kapadokyaoteller.com © 2013