Kapadokya Otelleri

Kapadokya Otelleri

 

Kapadokya otelleri Türkiye’nin en orjinal otelleri arasındadır. Bölgeyue her yıl yerli ve yabancı on binblerce hatta yğzbinlerce turist gelmektedir. Doğa harikası bu muhteşem yer aynı zzamanda önemli bir tarihi merkezdir. Burada bulunan çeşitli tarihi eserler bu gün restore edilmiş ve turizme açılmıuştır. Bunlar arasından bazıları otel olarak kullanılırken Uçhısar Kalesi gibi bazı bölgeelrin yanında da çok sayıda otel yer almıştır. Genel olarak Kapadokya Otelleri fiyatları diğer turizm mekanlarıyla aynıdır. Bazı merkezlerden biraz pahalı olduğuı gözlense de standart İstanbul otrelleri içinde bu fiyat seviyesinde bu kaliteye otel bulmak biraz zordur.

Alfina Hotel: Mükemmel bir tatil merkezinin ortasında açık renkli taşlarla bezeli doğal ve otantik bir merkez arıyorsanız Alfina Hotel tam size göre düzenlenmiş bir merkez durumunda. Buraya yapılan ziyaretlerde iyi bir servis ve yüksek bir kalite satın alabilirsiniz.

Gomeda Hotel: Biraz daha şehirli bir otel isteyenlerin mekanı olarak hizmet vermektedir. Hemen yakınlarında görülebilecek çok sayıda eser bulunurken otel içine girdiğşinizde bir metropol oteline girmiş izlenimi uyanır. Bu da dinlenme saatlerinizi daha farklı kılarken gezi saatlerinizi de daha özgün kılmaktadır.

Hotel 1001 Gece: Eğer bir masal mekanı istiyorsanız tam yerindesiniz. Burada 1001 Gece Masalları gibi bir balayı geçirmek evlilğe başlangıç için iyi bir adım olacaktır. Kapadokya otelleri içinde farklı konseptiyle öne çıkan bu yer de ziyareti hak ediyor.

 

 

Bir yorum yaz

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 
  • Facebook’ ta Beğen

Logo
kapadokyaoteller.com © 2013